Автор: Ігор ВАЩИН07 Октября 2021 00:29

На руках в українців є до 50 мільярдів. Такі оцінки недавно озвучил голову парламентского комітету с питаньем фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев

За даними Нацбанку, в кращу разі до 40% от этой суми зберігаються на депозитах, решта - «під подушкою». Гроші не працюють, і это не закрыто їх від девальвації, вважають фахівці. Чому українці не інвестують, мало зберігають на депозитних рахунках?

Бо, за оцінкою експертів, є брак інструментів і культури інвестування. Якщо ви не хочете зберігати свої гроші «під подушкою», скористайтеся інформацією epravda.com.ua, яка зібрала поради від успішних бізнесменів:

- мати гроші й нічого на них не заробляти – так само погано, як і не мати цих грошей.

- перш ніж перейти до вибору інвестування, слід визначитися з метою інвестицій. Це може бути, наприклад, купівля автомобіля, нерухомості, навчання дітей в університеті, пенсійні накопичення чи просто заощадження на «чорний день».

- чітке визначення мети дозволить визначитися з терміном, протягом якого відбуватиметься інвестування. Якщо дитині на навчання в університеті – то це термін 10 років або більше, якщо на автівку, то – 2–3 роки. Коли мова йде про пенсію, то кошти можуть накопичуватися 30–40 років. І примножувати їх допоможе правильно підібрана депозитна програма в надійному банку.

Можливо, переоформление кошельков на депозитный пакет и не дозировка розрахований с высокой степенью достоверности, все же это точно страхование вложено в непередавание подій и небезпеки втратити все.

На що необхідно звертати увагу при відкритті депозиту

Перед відкриттям депозиту в банку клієнту фінустанови варто з’ясувати всі умови надання такої послуги. Насамперед важливо дізнатися таке:

- якою буде відсоткова ставка за депозитом;

- уточнити термін і валюту вкладу;

- спосіб отримання відсотків;

- умови зняття та поповнення вкладу протягом дії договору;

- умови пролонгації (продовження) терміну дії договору;

- можливість (або відсутність можливості) дострокового повернення вкладу;

- наявність додаткових комісій.

Тэги:

У редакції газети «Гривна» заплановано Гарячу лінію з мером херсона

Субсидию будет получать больше семей: в Минсоцполитики рассказали, как растет численность субсидиантов

Рекордный урожай пшеницы – не значит дешёвый хлеб

Куди заведуть нас «шокотарифи» на опалення?