Сьогодні до Херсона з робочим візитом прибув голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. Він відвідав дві організації нашого міста та більш детально ознайомитися з питаннями нашої області.

Першою зупинкою представника державної влади стало ТОВ “Данон Дніпро”, яке вважається одним з найуспішніших підприємств та залучає іноземні інвестиції. На заводі він ознайомився з роботою, оглянув масштаби продукції та дізнався про плани на майбутнє.

Крім цього Разумков заглянув і до Херсонської державної морської академії. Де поспілкувався з курсантами, відповів на всі поставлені питання та оглянути матеріально-технічну базу навчання.

Ці об`єкти є перспективними, адже залучають іноземні інвестиції та щороку показують позитивні результати.

Під час візиту нагода поспілкуватися з головою Верховної Ради України була і у місцевих журналістів. Значна кількість питань стосувалися саме розвитку Херсонщини та пунктів першочергового вирішення.

За словами Разумкова, наша область, як і усі інші потребує капітального ремонту доріг. Проте все це буде марно, якщо не вирішиться питання стосовно курсування вантажівок, які власне і псують дорожнє покриття.

Наразі розглядається декілька варіантів, які допоможуть в цілості доставити товари та зберегти дороги. Адже експорт сільськогосподарської продукції важливий для місцевих фермерів і відкладати у довгий ящик не варто.

Також представник влади підкреслив, що Херсонщина славиться не лише своїми підприємствами, але й має потужний туристичний потенціал, який не використовується на повну.

Сьогодні саме цій сфері варто приділити значну увагу, але держава не має можливості вкладати гроші в туризм, тому самі підприємці мають стимулювати потік інвестицій до областей. Презентувати славетні міста Херсонщини, аби бізнесменам було цікаво вкладати свої гроші та бачити справжній розвиток. Так ось, іноземні інвестиції допоможуть розвивати не лише туристичну сферу, а й відбудують нашу Україну в цілому.

Не обійшлося і без обговорення вантажу з Чорногорії. Наразі це одне з найактуальніших питань, яке турбує кожного другого херсонця. Адже завезений “пісок” відноситься до другого класу небезпеки, в ньому перевищує вміст важких металів у десятки, а то і сотні разів. Це вдалося встановити під час проведення експертизи.

“Вантаж, який прибув до Херсона з Чорногорії неможливо назвати піском. Експертизи доводять, що піску там немає. Це якась незрозуміла масляниста речовина. Одразу постає питання, хто дозволив, щоб це завезли на територію нашої країни і чому воно має зберігатися тут. Наразі ми обговорюємо єдиний варіант - звернутися до представників влади Чорногорії, щоб повернути речовину. Не можна, щоб цей вантаж зберігався на території туристичної Херсонщини”,– каже Разумков.

Наостанок представник державної влади зазначив, що наша країна стане успішною тільки тоді, коли ми всі об`єднаємося і спільно будемо працювати. А також поздоровив усіх присутніх з Днем соборності України.

Тэги:

Новый тариф на газ снова ниже

Межбанк: давление на гривну возрастает

НБУ бьет тревогу – обнаружены суперфальшивки. Как самому выявить поддельные 200 грн

Украинцы снова понесли в банки валюту

5 советов для безошибочного заполнения декларации