Неодноразово представники влади та вогнеборці закликали нас відмовитися від новорічних феєрверків, паперових ліхтариків та маленьких вибухівок. Вони повторювали, що це може закінчитися негативно і перетворити святкування на трагедію. Власне так і сталося в нашому місті у новорічну ніч.

31 грудня о 23:30 по вулиці 28 армії палала квартира родини Онищенко. Причиною трагедії стала не електрична проводка чи увімкнена праска, а чийсь феєрверк.

“Напередодні святкування до нашої сусідки прибіг чоловік і сказав, що на наш балкон потрапив салют. Власне він і спричинив пожежу у квартирі. Найбільше вигоріли балкон та дитяча кімната”,- розповіла господарка квартири Анастасія.

На момент пожежі родина разом з 5-місячної дитиною знаходилася у селищі, тому обійшлося без постраждалих.

Зараз квартира більше схожа на бомбосховище, а всі речі можна лише відправити на сміттєзвалище. Мешкати у таких умовах родина не може, тому прийнялися за очищення площі. Далі потрібно вставити вікна і зробити капітальний ремонт.

Херсонці розуміють, що ремонт - справа затратна і на відновлення може піти рік, а то і більше. Саме тому небайдужі містяни вирішили допомогти родині. У соціальних мережах люди збирають кошти, одяг, речі побуту та усе необхідне.

Допомогти родині дуже просто - переведіть на рахунок декілька гривень. Ось так “з миру по нитці”, а людям вистачить на потрібні речі. Реквізити для допомоги дивіться нижче.

Тэги:

Какой карантин?! Где карантин?!Для кого карантин?!

Пенсионеров собирают в толпы без возможности сходить в туалет

Україна пом’якшує карантин: які обмеження відсьогодні знято, правила та умови

Шмыгаль спрогнозировал сроки введения накопительной пенсии