У п`ятницю, 24 січня, офіційно добігла кінця чарівна виставка під назвою “Художниця, яка малює сни”.

Нагадаємо, в експозиції було представлено 12 полотен херсонської майстрині Світлани Юр`євої. Усі картини відображають один процес - сон. Попри це, кожна з них має свою особливість, емоції та кольори.

Під час виставки херсонці мали змогу не лише помилуватися та більш детально розгледіти витвори мистецтва, а й стати благодійником. Так, кожному пропонували придбати творчий календар на 2020 рік, частина коштів з яких буде направлена на допомогу потребуючим.

“Вартість одного календаря складає 300 гривень. Ось з кожного я віддала по 50 гривень. За час роботи виставки було продано 15 календарів, 4 з яких особисто придбали у мене. Ми розуміємо, що це невелика сума, але що є. У туристичній кав`ярні “ХерсON” особливо ніхто не запитував про календарі, але вони й досі залишаються там у продажі”,- каже Світлана Юр`єва.

Спочатку планувалося зібрані кошти витратити на подарунки для дітей-сиріт з притулків Херсонщини. Зібравши мізерну суму - 650 гривень від благодійної виставки, організатори вирішили порадувати підопічних соціального центру матері та дитини.

Вони не менше потребують допомоги, піклування, уваги тощо. Тому художниця разом з організаторами виставки закуплять підгузки або дитяче харчування та відвідають центр.

Історія першого календаря

Одного разу художниця вирішила спробувати щось нове, тоді думки привели її до календаря. Він схожий на звичайний, який можна придбати у кожній крамниці, а ось його наповнення особливе. На кожній сторінці зображені сонливі ілюстрації Світлани, що подарують гарний настрій.

Вже промайнуло кілька років з часів створення першого календаря, а художниця продовжує дивувати людей.

“Календар 2020 року хотіла зробити особливим. Тож, виникла ідея присвятити його темі гороскопів. Долучитися до проекту можна було завдяки соціальним мережам. Кожна картина написана в дуеті з героєм, були підказки за характером, за сюжетом, вибором кольору та деталей вжитку. Над ним я працювала два місяці, і ось моя мрія збулася - сплячий гороскоп готовий”,- зазначила майстриня.

Тэги:

Вот тебе, бабушка, монетизация субсидий!

Кто же себя подпитывает на школьном питании?

Встречаем лимитированные и эксклюзивные товары в Херсоне: чем «АТБ» удивит клиентов в 2020 году

82 відсотки українських пенсіонерів отримують пенсію нижче фактичного прожиткового мінімуму, - Наталія Ненюченко

Податкова служба спростувала фейкову інформацію про «новий податок»