2019 рік підходить до завершення. Можливо, для більшості голів міських рад це останній повноцінний рік на керівній посаді, адже вже у наступному році пройдуть місцеві вибори. Тому саме час підбити підсумки роботи голів обласних центрів. Звісно, що в період місцевих виборів, які проходили 2015-го року, всі політики, аби заручитися підтримкою виборців, давали їм різноманітні обіцянки. Проте, всім відомо, що обіцяти й дійсно зробити – різні речі.

Наприкінці року аналітичний портал «Слово і діло» опублікував рейтинг голів міст обласних центрів, які виконали в цьому році найбільшу кількість обіцянок. Впевнене перше місце посів голова Івано-Франківської міської ради Руслан Марцінків, який в цьому році виконав аж 34 обіцянки. Скільки ж обіцянок вдалося втілити в життя очільнику Херсона Володимиру Миколаєнко?

У плані виконаних обіцянок 2019 рік виявився невдалим для голови Херсонської міської ради. За цей рік Миколаєнко не виконав взагалі жодної обіцянки. Тому наш міський голова посів «почесне» останнє місце в рейтингу виконаних обіцянок, які давали своїм виборцям очільники обласних центрів. «Вище» Миколаєнко в цьому рейтингу очільник Харкова Геннадій Кернес, якому за рік вдалося виконати лише одну обіцянку.

За даними аналітичного порталу «Слово і діло», за чотири роки, які Миколаєнко перебуває на посаді голови Херсонської міської ради, він дав херсонцям 52 обіцянки. З яких йому вдалося виконати трохи більше половини – 27. Взагалі не виконав очільник Херсона 17 обіцянок. Ще 8 обіцянок Миколаєнко перебувають у процесі виконання. Серед них — розширення притулку для тварин, запровадження у місті енергозберігаючих технологій, реконструкція міських парків та інше.

Можливо саме через те, що представники міської влади досить-таки не охоче виконують свої обіцянки, херсонці й перестали їм довіряти взагалі? Нагадаємо, що за інформацією соціологічної групи «Рейтинг», лише 9% мешканців Херсона довіряють очільнику міста Володимиру Миколаєнко, а депутатському корпусу – 11%. Це також найнижчий показник серед всіх обласних центрів України.

Тэги:

«Ох земелько, свята земелько... Як радісно тебе загрібати докупи, в одні руки…»

Как херсонцы «шутят» с коронавирусом

Народний депутат Олексій Ковальов бореться за відкриття ринків на Херсонщині

Новый выпуск газеты «Гривна» №12 от 18 марта 2020

Как штрафуют за нарушение карантина в Украине и других странах (инфографика)