Вже традиційно напередодні святкування Нового року можна бачити таку картину: десятки людей з пакунками бігають з одного магазину в інший, аби придбати новорічні подарунки для своїх близьких та знайомих. Новий рік – мабуть, одне з найвитратніших свят. Це не день народження, де можна обійтися лише одним подарунком. У цей день заведено дарувати подарунки не тільки членам родини, а й далеким родичам, колегам та знайомим з якими плануєш зустріти Новий рік.

Тож, постає логічне запитання: скільки грошей потрібно відкласти, аби ні кого не обділити увагою? Звісно, що для кожного це суто особиста справа: хтось щедрий, а хтось більш економний. Але скільки ж в середньому мешканці Херсона планують витратити на новорічні подарунки? Ми провели бліц-опитування, аби дізнатися чи подбали херсонці про новорічні подарунки та скільки вони витратили на їх придбання цього року. Що в нас з цього вийшло – дивіться в цьому відеоролику:

Також ми провели опитування в соціальній мережі «Фейсбук». Херсонці, які погодилися взяти в ньому участь, мали вибрати один із запропонованих варіантів відповіді стосовно того, скільки вони планують витратити коштів на придбання новорічних подарунків для своїх близьких: понад 2000 грн, 1000 - 2000 грн, 600 – 1000 грн, 300 – 600 грн, 0 – 300 грн. Також є варіант для заощадливих – “взагалі не купую подарунки”, але містян, які обрали цей пункт, виявилося небагато. Загалом відповісти на запитання погодилося 117 херсонців. З результатами цього опитування ви можете ознайомитися на інфографіці:

«Якщо чесно, то мені ніколи не вдається точно визначити цю суму. Знаючи про смаки своїх друзів намагаюся готувати подарунки заздалегідь. Просто раніше купую все необхідне й потроху складаю в окремий пакунок. Також кілька універсальних подарунків завжди тримаю про запас. Наприклад, елітні сорти чаю або кави. Згодом взагалі почала надавати перевагу практичним подарункам, які не захаращують оселю й не виглядають занадто пафосно. Якщо йду в гості в новорічну ніч, то люблю приносити подарунки з символом майбутнього року», - говорить херсонка Ольга Левченко.

Результати опитування свідчать, що новорічні подарунки – дійсно річ не з дешевих. Більшість херсонців готові витрати понад 2000 гривень на подарунки, аби в новорічну ніч зробити приємний сюрприз близьким людям. Також містяни впевнені, що напередодні Нового року продавці навмисно завищують ціни на подарунки та новорічну атрибутику. Особливо це стосується дитячих іграшок, різноманітної сувенірної продукції та продуктів харчування.

Тэги:

Новый выпуск газеты «Гривна» №26 от 24 июня 2020

Детям здесь не место...

Какой карантин?! Где карантин?!Для кого карантин?!

Україна пом’якшує карантин: які обмеження відсьогодні знято, правила та умови

Новый выпуск газеты «Гривна» №20 от 13 мая 2020