Характерна ознака для ринку праці на Херсонщині – попитом в нашій області користуються професії саме сільськогосподарського призначення. Також через те, що Херсонська область є курортною у нас влітку є популярними сезоні професії, пов’язані з обслуговуванням відпочиваючих. Проте, такі вакансії мають попит максимум 3-4 місяці. У цьому ж рейтингу ми зібрали професії, що користуються популярністю у роботодавців протягом всього року. Для того аби скласти цей список ми направили інформаційний запит до Херсонського обласного центру зайнятості.

Проаналізувавши документ, який надіслав у відповідь обласний центр зайнятості, ми підготували для вас рейтинг, куди потрапило чотири професії, які є найбільш затребуваними на Херсонщині. Можливо, для когось професії із цього переліку можуть здатися непривабливими, але у цьому році на них дійсно є попит серед роботодавців. Тому фахівці цих галузей не матимуть проблем із працевлаштуванням у Херсонській області.

Загалом протягом січня-листопада цього року до Херсонського обласного центру зайнятості звернулося близько 4,9 тис. підприємств, які заявили про потребу в працівниках в розмірі 25,3 тис. людей.

Так, найпопулярніша професія у Херсонській області в цьому році – підсобний робітник. Протягом цього року роботодавці шукали 1,9 тисячу працівників саме за цією спеціальністю. Згідно з даними обласного управління статистики, станом на вересень середній розмір заробітної платні в будівельній сфері становить близько 11 тис. грн/місяць.

Друге місце у цьому рейтингу – робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва. У центрі зайнятості було відкрито протягом цього року 1,4 тис. вакансій на цю професію. За даними обласного управління статистики, у сільськогосподарській сфері середній рівень оплати праці становить близько 8 тис. грн/місяць.

«Бронзу» отримала професія водія автотранспортних засобів. Протягом цього року було відкрито 1,3 тис. вакансій на цю професію. В середньому у Херсонській області робота водія оплачується в 9,1 тис. грн/місяць.

Четверте місце – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Загалом у цьому році потреба на цю професію – 1,1 тис. працівників. Як і зазначалося раніше, середній розмір оплати праці у сільському господарстві становить близько 8 тис. грн/місяць.

Також, згідно з інформацією обласного центру зайнятості, на Херсонщині мають попит й такі професії: продавець продовольчих товарів, кочегар й оператор котельні (По 800 вакансій було відкрито протягом року), охоронець, медична сестра, прибиральник службових приміщень (По 600 вакансій), кухар, бухгалтер та сторож (По 500 вакансій).

Тэги:

Какой карантин?! Где карантин?!Для кого карантин?!

Україна пом’якшує карантин: які обмеження відсьогодні знято, правила та умови

Шмыгаль спрогнозировал сроки введения накопительной пенсии

Стало известно, сколько потеряла Украина из-за карантина