У Херсоні проживає близько 34 тис. молодих людей віком від 14 до 35 років, що складає близько 10% від населення міста. Проте, у нашому місті зовсім не реалізується молодіжна політика. Наглядний цьому приклад – відсутність у місті молодіжного центру, який є у всіх великих містах, окрім Херсона.

Молодіжний центр потрібен для того, аби молодь могла збиратися та організовувати на його базі тренінги, курси, семінари інші заходи, направленні на розвиток молодого покоління. Про те, чому у Херсоні й досі відсутній молодіжний центр та як кожен херсонець може зробити внесок в його створення – читайте далі.

Чому у Херсоні досі немає молодіжного центру

Питання створення молодіжного центру вже неодноразово піднімалося у Херсоні. Наприклад, у серпні 2018-го року для цього була написана електронна петиція. Тоді вона не набрала достатньої кількості голосів через те, що портал з петиціями почав “глючити” та більшість людей не могли на ньому зареєструватися аби віддати свій голос за створення молодіжного центру у Херсоні.

Також проблема полягає й в іншому, а саме в пошуку необхідного приміщення, де можна було би розмістити молодіжний центр. У 2018 році, коли створювалася петиція, така будівля була знайдена, але пізніше міська рада повідомила, що вони не можуть віддати її під молодіжний центр, оскільки там буде розміщене одне із комунальних підприємств.

«Херсонська міськрада не дала нам те приміщення, яке ми просили. Це була будівля колишньої медичної бібліотеки, що знаходиться на вулиці Суворова, 37. Нам сказали, що це приміщення буде для комунальних підприємств, але воно й досі пустує. Потім нам дали цокольне приміщення у багатоповерхівці, де живуть люди. Мешканці цього будинку говорять, що якщо ми будемо щось там проводити, то вони просто зачинять ворота й не будуть нас пускати. Це не молодіжний центр. Також нам хотіли дати кабінетик в Обласному палаці молоді та студентів. Ні, це також не молодіжний центр. Молодіжний центр – це окреме приміщення, куди молодь має постійний доступ. Він має працювати хоча б з 9:00 до 21:00», - говорить голова молодіжної ради Херсона Людмила Лук’янова.

Що потрібно для створення молодіжного центру у Херсоні

Зовсім нещодавно з'явилася нова електронна петиція за створення молодіжного центру у Херсоні. Для того, аби вона потрапила на розгляд до Херсонської міської ради, петиція має зібрати до 8-го грудня 250 підписів. Наразі свій голос за створення молодіжного центру у нашому місті відало 55 людей.

Також автори нової петиції знайшли й нове приміщення, де можна було б розмістити центр. Ним може стати будівля «Зеленого театру» у Шевченківському парку, яка наразі пустує та знаходиться у напівзруйнованому стані. Тому, якщо петиція набере необхідної кількості голосів, то є вірогідність, що замість покинутої будівлі у центрі Херсона наше місто отримає молодіжний центр.

Тэги:

Україна пом’якшує карантин: які обмеження відсьогодні знято, правила та умови

Тротуары обходим по дороге, ямы на дороге объезжаем по тротуару...

Новый выпуск газеты «Гривна» №20 от 13 мая 2020