У Нацбанку очікують, що ставки за іпотекою цьогоріч стануть нижчими 15%

Автор: Дарья Мельник12 Февр. 2020 13:43
У Нацбанку очікують, що ставки за іпотекою цьогоріч стануть нижчими 15%

У Національному банку очікують, що у 2020 році ставки за іпотекою впадуть нижче 15% річних. Про це повідомляє сайт УКРІНФОРМ.

"У цьому році очікуємо зниження ставок по іпотеці нижче 15% річних. Три причини, чому банки не хочуть кредитувати іпотеку: мораторій на стягнення майна за валютними кредитами; незахищеність прав кредиторів; непрозорість первинного ринку житла", - зауважила перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова.

За її словами, аби стимулювати іпотечне кредитування, в країні слід підвищити прозорість ринку нерухомості, посилити відповідальність забудовника за порушення умов угод та забезпечити дотримання Державних будівельних норм.

Як повідомляв Укрінформ, 11 лютого 2020 року Президент України Володимир Зеленський сказав, що вважає абсолютно реальним завданням домогтися зниження ставки за іпотечними кредитами до 10% річних. Він зазначив, що здешевлення іпотеки - це одне з двох основних завдань, яке ставиться, щоб допомогти розвитку сильного середнього класу в Україні й поверненню тих, хто виїхав із країни.

Тэги:

В Украине сейчас почти на 70% больше безработных, чем год назад

Количество безработных в Украине за месяц выросло на 100 тысяч человек - премьер

Фермеры требуют открытия рынков

Абоненты копят долги, которые придётся возвращать...

Упрощение социальной помощи во время карантина: что предусмотрено