Уряд компенсує громадянам частину комунальних платежів

Автор: Дарья Мельник18 Мар. 2020 14:10
Уряд компенсує громадянам частину комунальних платежів

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розпорядився відшкодувати українцям частину комунальних платежів, які збільшаться у зв’язку із карантином та перебуванням людей на самоізоляції.

Міністерству економіки доручили розрахувати відповідні суми і визначити категорії громадян, а також потреби бюджету на компенсацію комунальних послуг. На це виділено три дні.

«Прошу розрахувати відсоток відшкодування, суму яка необхідна, по необхідності категорії громадян або сказати, що це повинно бути для всіх без винятку… На черговій Кабмін винести пропозиції», – сказав глава Кабміну.

Також українським медикам пообіцяли солідні надбавки за пацієнтів з коронавірусом.

Нагадаємо, набув чинності закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19)». В Україні встановили відповідальність за порушення санітарних норм під час поширення коронавірусної інфекції. Також Кабмін звернеться до МВФ з проханням фінансової допомоги в боротьбі з коронавірусом.

Автор: UA.NEWS

Тэги:

Убытки до 100 млн грн, сокращение штата и уменьшение зарплат: как Glovo, Megogo, «Планета Кино» и другие переживают карантин

Влияние коронавируса на мировой бизнес

У Мінсоцполітики змінять прожитковий мінімум – що потрібно знати українцям

Восемь советов бизнесу в период приближения шторма

Україна входить у світову кризу набагато міцнішою, ніж у 2008-му році — прем’єр