Скільки чекати херсонцям, аби комунальники спиляли аварійні дерева

Автор: Антон КОСТЮК08 Октября 2018 14:13
Скільки чекати херсонцям, аби комунальники спиляли аварійні дерева

Раніше «Гривна» повідомляла, що у Херсоні по вулиці Івана Богуна, 58-а в Шуменському мікрорайоні впала гілка багаторічної тополі. Мешканці будинку поскаржилися до ЖЕКу, аби той провів санітарну обрізку дерев. Натомість комунальники запевнили людей, що вони не можуть розпочати роботи, поки не отримають відповідних дозволів.

Журналісти «Гривни», аби детальніше розібратися з цією ситуацією, вирішили взяти коментар у директора ТОВ «Україна» Ніни Савіної, щоб вона пояснила - про які дозволи та які строки виконання робіт іде мова.

«Гілка впала від старості при повністю безвітряній погоді. Річ у тому, що на сьогоднішній день документи для спилювання, зносу дерев не відносяться до компетенції ЖЕКів - це питання до управління екології департаменту ЖКГ. Вони приймають документи через ЦНАП. Туди минулого вівторка ми написали відповідні листи, аби нам виписали орден і ми могли спиляти аварійні дерева за даною адресою. Протягом місяця вони будуть розглядати це звернення», - говорить Савіна.

Наостанок Савіна додала, що гілку прибрали того ж дня. Також за даною адресою було відновлене вуличне освітлення, яке було порушено через падіння гілки.

Тэги:

Школы не будет: херсонские депутаты нарушают регламент, лоббируя свои интересы?

До Дня Прапору у Херсоні стартував святковий автопробіг

Херсонский городской суд снова «заминировали»

Херсон: в День Государственного флага – свастика на государственном флаге