У Херсонській міськраді підтвердили незаконність борду на Гімназичній

Автор: Антон КОСТЮК06 Ноября 2018 13:16
У Херсонській міськраді підтвердили незаконність борду на Гімназичній
фото з соцмережі

Куди не глянь - у Херсоні повсюди встановлені рекламні борди. Мало того, що вони захаращують місто, так для їх встановлення нерідко спилюють зелені насадження. Раніше «Гривна» повідомляла, що по вулиці Гімназичній (Червоностудентська) для встановлення рекламної конструкції спиляли 6 багаторічних дерев.  

6 листопада це питання підняли на виконавчому комітеті Херсонської міської ради й виявилося, що борд встановлено без відповідної дозвільної документації.

«Договір на розміщення даної рекламної конструкції не був наданий. Що стосується шкоді зеленим насадженням, то було прийнято рішення про сплату 125% вартості договору», - говорить начальник управління естетики та зовнішньої реклами міської ради Тетяна Піценко.

Все ж таки дану рекламну конструкцію збираються прибрати. Міський голова Володимир Миколаєнко дав доручення підготувати документацію для усунення борду начальнику юридичного відділу міськради Андрію Щербині.

«На наступний виконком підготуйте документи для ліквідації того борду», - заявив Миколаєнко.

Варто зазначити, що у найближчу п’ятницю херсонці власними силами збираються посадити молоді саджанці на місці викорчуваних дерев.

Тэги:

Вибори: поліції зареєструвала на Херсонщині 240 повідомлень щодо можливих порушень

Херсонский градоначальник созывает внеочередное заседание сессии

Херсонской “Битве талантов” исполнилось 10 лет

У липні у Херсоні пройде економічний форум «Агропорт – 2019»

Херсон показали в клипе известной немецкой рок-группы (видео)