2019

год

желтой земляной Свиньи

Специальные предложения

Встретим Новый год вместе

New Year 2019. Bad Santa, Паб Forsage (ул.Залаэгерсег, 18 (ТРЦ "Фабрика"))

22:00
31 декабря

В программе: яркие номера от эстрадно цирковой студи @jinroh_circus; Живой музыкой вас порадует Colt band; Ведущий @double_comedy @nahmetka; Dj Ronin; Яркая праздничная фотозона и Самый брутальный Санта!

Тур по барам Happy New Year, "ЖБАНЕК" (СУВОРОВА, 32)

20:00
31 декабря

Что будем делать: Встречаемся в исходной точке; Посещаем 3-4 бара по маршруту, от заведения к заведению 1-2 минуты пешком; В каждом баре выпиваем 1 коктейль и проводим конкурсы для знакомства, общения, веселья; Фотографируемся с профессиональным фотографом; В последнем баре остаёмся гулять. Более подробная информация: +38 (095) 3207974 (Ирина)

Новогодняя афиша

Куда пойти?

Новогодние предложения от различных заведений города: рестораны, бары, театр, кофейни

 • Лускунчик

  29,30 грудня, 10:00, 13:00 Херсонський театр імені Миколи Куліша

  Запрошуємо дорослих і дітей на новорічну виставу для сімейного перегляду «Лускунчик». Разом ми поринемо у зворушливий та казковий світ, сповнений добрих історій і повчальних пригод. З самого ранку на велике диво чекає дівчинка Марі. Вона навіть не могла собі уявити пригоди, які трапляться з нею цього казкового вечора. Чи хтось міг подумати, що іграшка подарована хрещеним Дроссельмаєром, виявиться зачаклованим принцом, якого потрібно врятувати… Чи зможе Марі та Лускунчик подолати усі перешкоди? Чи не завадить армія мишей на чолі з Мишачим королем? І найголовніше – чи зможе Лускунчик знову стати людиною? Як би не скінчилася ця епічна битва між мишами та ляльками за чарівний горіх Кракатук, головне пам’ятати одне: любов і відданість друзів – ось справжнє чудо!

 • Не турбувати

  27-30 грудня, 18:00, Херсонський театр імені Миколи Куліша

  Історія про те, як вийти сухим із води, коли з тобою трапляються незрозумілі і непідвладні тобі події. П'єса Рея Куні має назву "Номер 13", але за сценічною версією режисера вона називається "Не турбувати". Чому? Приходьте до театру і дізнаєтесь усі подробиці.

 • Фольк-рок мюзикл "Ніч перед Різдвом"

  6 січня, 18:00, Херсонський театр імені Миколи Куліша

  Фольк-рок-мюзикл – історія про неймовірні події в ніч на Різдво. Разом із героями ми поринаємо в казкову атмосферу місячної зимової ночі з веселими колядками, «філософськими розмовами» чоловіків на підпитку, жіночими плітками, витівками нечистої сили та палким коханням, заради якого і самого Чорта осідлаєш, і черевички у самої цариці дістанеш. Захоплююча сюжетна лінія, палке кохання, українські танці, співи та неймовірні пригоди. Чого тільки не буває у святкову ніч! Приходьте і переконайтесь.

Хотите разместить свое мероприятие?

Обращайтесь: grivna.mail@gmail.com