У Херсоні стартував благодійний обласний вертеп

Автор: Полина Дайнега25 Декабря 2018 17:32
У Херсоні стартував благодійний обласний вертеп

Сьогодні, 25 грудня, на площі біля ККЗ «Україна» відбулося відкриття другого благодійного вертепу Херсонщини. Дійство розпочалося з привітального слова та декламування віршів. Заспівати улюблені українські колядки та щедрівки завітали декілька народних ансамблів Обласного палацу культури: «Веселухи», «Червона калина» та «Співочі барви».

Святкування католицького Різдва не обійшлося без виконання відомої польської колядки «Та шо ти». Саме у ній розкриваються традиції, які дотримуються католики з покон віків у цей вечір. Попри погодні умови, херсонці радо підтримували колективи та співали разом з ними.

До привітання долучилася «Спілка студентів Херсонщини». Студенти трьох вищих навчальних закладів та Херсонського музичного училища об'єдналися заради доброї справи – допомога онкохворим дітям. Так, вони організували вертеп, який мандруватиме з 26 грудня по 18 січня різними підприємствами області, де вони виконуватимуть пісні, колядки, щедрівки. Усі зібрані кошти передадуть у відділення онкогематології Херсонської обласної дитячої лікарні.

«Ми задоволені, що студенти не відмовилися і підтримали благодійну ініціативу. Взагалі нам вдалося зібрати 25 студентів, 10 з яких, вже були залучені на відкритті. Вже сьогодні нам надходять запрошення від підприємств, зокрема Херсонський хлібокомбінат, Херсонський маслозавод та Херсонська кондитерська фабрика. Ми сподіваємося, що таку акцію будемо влаштовувати не лише у період зимових свят, адже дітям потрібна наша допомога», - розповіла голова Обласної студентської ради при ХОДА Юлія Покидько.

Відомо, що ініціативу благодійного вертепу підтримали також студенти Бериславського педагогічного коледжу. Вони мандруватимуть місцевими підприємствами й усі отримані кошти передадуть разом до Херсона.

Тэги:

Школы не будет: херсонские депутаты нарушают регламент, лоббируя свои интересы?

До Дня Прапору у Херсоні стартував святковий автопробіг

Херсонский городской суд снова «заминировали»

Херсон: в День Государственного флага – свастика на государственном флаге