У Херсоні стартував перший Всеукраїнський чемпіонат із бойового самбо

Автор: Аркадій Ліснічук01 Февр. 2019 13:20
У Херсоні стартував перший Всеукраїнський чемпіонат із бойового самбо

Сьогодні у Херсоні в «Вищому училищі фізичної культури»  розпочався Всеукраїнський чемпіонат із бойового самбо. Він буде проходити із 1 по 3 лютого. У ньому беруть участь спортсмени та спортсменки шкільного віку. Сьогоднішній захід зібрав сотні спортсменів та херсонців, які прийшли повболівати за своїх.

«Сьогодні проходить перший день змагань із бойового самбо у якому бере участь вікова категорія 16 – 18 років. Серед них і дівчати й хлопці. Нам вдалося зібрати понад 460 спортсменів з усіх областей України, а це тільки в перший день. Це неймовірний захід, який проходить вперше за роки незалежності України», - говорить голова обласної федерації із самбо Іван Литвиненко.

Не дивлячись на юний вік спортсменів їх рівень підготовки знаходиться на високому рівні. Вони демонструють неймовірну техніку та вміння, які отримали за роки тренувань у спортивних залах.

Завтра пройде другий етап змагань, а отримані нагороди спортсменам будуть вручати вже цієї середи на фінальній частині Всеукраїнських змагань.

Тэги:

Афіша заходів у Херсоні до Дня Державного прапору

Коммунальные учреждения Херсонского облсовета будут проводить закупки через «Prozorro»?

У Херсоні сталося чергове ДТП. Рух транспорту ускладнено (фото)