Чи візьмуть Барну за те, за що він взяв Яценюка?

Автор: 28 Декабря 2017 15:46

Нардеп-мажоритарник Олег Барна з Тернопільської області (БПП) виявився фігурантом трьох кримінальних проваджень.

Громадський рух ЧЕСНО, займаючись пошуками кримінального минулого нардепів, знайшов у Судовому реєстрі кримінальну справу, в якій Олега Барну звинувачують у нанесенні побоїв і заподіянні легкого тілесного ушкодження службовій особі у зв’язку з її службовою діяльністю.

За даними Судового реєстру, в березні 2010 року Барна зайшов до кабінету очільника Чортківської райдержадміністрації Тараса Капусти. З ним і відбувся конфлікт. Гусятин-ський райсуд визнав винним Барну та призначив йому три роки обмеження волі. Пізніше – після апеляції Барни – вирок суду був змінений на один рік умовно.

Ще про два випадки Громад-ському руху ЧЕСНО Барна розповів у коментарі. Один випадок стосувався ляпаса першому заступнику РДА в 2006 році. Другий випадок стався через невиплату зарплати. Утім, за словами нардепа, комісія облради встановила, що зарплата не виплачувалася з вини казначейства.

За Барну проголосували 28,53% виборців. У ВРУ він зайшов зі своїм братом Степаном Барною (БПП), який із травня 2015 року та понині обіймає посаду губернатора Тернопільської області.

У грудні 2015 року Барна під час виступу у Верховній Раді Арсенія Яценюка, який тоді очолював уряд, подарував йому букет квітів, перев’язаних чорною траурною стрічкою, після чого підхопив його на руки та спробував винести. Йому стали на заваді інші нардепи, після чого зчинилася бійка.