Перша олімпійська чемпіонка програла суд на $ 50 мільйонів

Автор: 04 Июля 2018 15:42

Федеральний суд Центрального округу Каліфорнії (США) ухвалив рішення за справою щодо позову колишньої української фігуристки та олімпійської чемпіонки Оксани Баюл, яка хотіла стягнути з України $ 50 мільйонів.

Про це повідомляє Мін’юст на своєму офіційному сайті.

Як зазначили у відомстві, в 2015 році Баюл подала до американського суду позов проти України, Джозефа Чарльза Леміра, корпорації Olympic Champions Ltd. Позивач заявляв, що відповідачі порушили принцип сумлінності та чесної ділової практики в рамках трудового договору між Оксаною Баюл і зазначеними компаніями, а також передали права на використання її імені, популярності та біографічної інформації непричетним третім особам. Оплата такого викори-стання здійснювалася неналеж-ним чином, що призвело до неотримання позивачем належного прибутку. Сума заявлених позовних вимог складала понад $ 50 мільйонів, зауважили в Мін’юсті.

У підсумку суд визнав, що вимоги позивача є безпідставними, а тому підлягають відхиленню, таким чином ухвалив рішення на користь України, задовольнивши клопотання держави про за-лишення позову без розгляду.

Нагадаємо, в 1994 році в норвезькому Ліллехаммері Оксана Баюл здобула перше в історії олімпійське «золото» для України – тоді фігуристці було лише 16 років. Згодом уродженка Дніпропетровська перебралася до США, де спершу працювала за контрактом, а, покинувши спорт, зайнялася бізнесом. До слова, в Штатах Баюл неодноразово опинялася в центрі різноманітних скандалів і лікувалася від алкоголізму.

Тэги:

Игроки херсонского «Продексима» сыграют в составе сборной Украины в Чехии

Стрельба в центре Херсона - подробности (ОБНОВЛЕНО)

Новокаховська поліція затримала квартирного злодія

Швидка допомога за тиждень: від холоду медики рятували безхатченків та рибалок

Діти святкували… алкоголем