Що ж відбувається у Вишгороді?!

Автор: 08 Ноября 2017 15:20

Служба безпеки України викрила на розповсюдженні наркотиків заступника мера Вишгорода Київської області.

За інформацією прес-центру СБУ, посадовець також підозрюється в розкраданні бюджетних коштів.
«У приватній столичній і орендованій у Вишгороді заступником міського голови квартирах оперативники спецслужби вилучили кокаїн, амфетамін і марихуану, раніше були задокументовані спроби реалізації посадовцем наркотиків», – ідеться в повідомленні СБУ.

Також спецслужба встановила, що чиновник спільно зі службовцями міськради крали бюджетні кошти, виділені на ремонти житлових будинків міста. Вони підозрюються в тому, що до актів приймання виконаних робіт у 2016–2017 роках вносили завищені дані про обсяги та вартість ремонтів. Частину виділених із бюджету коштів зловмисники перераховували на рахунки фіктивних підприємств і привласнювали.

Під час обшуків у фігурантів справи вилучили фінансово-господарську документацію та електронні носії інформації, які підтверджують факт незаконного заволодіння держкоштами. Слідство триває.

Цікаво, що минулого року в тому ж Вишгороді на хабарі затримали міського голову Олексія Момота. 14 квітня 2016 року СБУ заявила про затримання мера Вишгорода, який нібито вимагав хабар у розмірі 1 мільйон євро від представника будівельної компанії за нерозірвання договору на оренду ділянки та нестворення перешкод при забудові мікрорайону. Через кілька днів його відпустили під заставу 5 мільйонів гривень. Згодом Апеляційний суд Києва скасував і арешт, і заставу, оскільки «досудове розслідування відбувалося не уповноваженим органом досудового розслідування, при цьому неякісно та з істотними порушеннями вимог Кримінального процесуального Кодексу України». Кримінальну справу у квітні цього року передано до суду.

Тим часом Олексій Момот продовжує працювати на посаді міського голови Вишгорода, про що свідчить і офіційний сайт міста. До речі, на особистій сторінці у Facebook Момот назвав фейком затримання одного зі своїх заступників. «Всі заступники міського голови знаходяться на своїх робочих місцях! Жодного з них ніхто не “затримав”!» – написав він…