У Порошенка «віджали» завод

Автор: 07 Февр. 2018 15:32

Уряд Росії перевів у федеральну власність «націоналізований» Севастопольський морський завод імені Орджонікідзе, який належить Петру Порошенку.

«Затверджено рішення про передачу “Сева-стопольського морського заводу ім. Орджонікідзе” зі власності міста Севастополя у федеральну власність із визначенням відомчої належності Мінпромторгу Росії», – йдеться в розпорядженні, опублікованому на сайті російського уряду.

«Завод виконує роботи та надає по-слуги для забезпечення обороноздатності країни, в тому числі є співвиконавцем державних контрактів із ремонту кораблів і суден ВМФ, а також із виробництва та ремонту цивільної морської техніки. Прийняте рішення прискорить інтеграцію заводу в російський оборонно-промисловий комплекс, забезпечить повноцінне завантаження виробничих потужностей», – наголошується в повідомленні.

Для довідки. В 2010 році фонд Prime Assets Management, який керує активами концерну «Укрпромінвест» Петра Порошенка, викупив 60% акцій Севастопольського морського заводу в кіпрської компанії Malter Enterprises Limited, підконтрольної російському бізнесменові Костянтину Григоришину. В лютому 2015 року окупаційна влада Севастополя ухвалила рішення про так звану «націоналізацію» Севастополь-ського морського заводу. Завод спеціалізується на кораблебудуванні та ремонті суден. Підприємство розташоване на двох виробничих майданчиках загальною площею 53 гектара.