Які справи, такі й зарплати?

Автор: 25 Июля 2018 18:15

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Василь Кричун у червні отримав 112 тисяч 695 гривень зарплати, пише «Експрес-онлайн».

Про це йдеться в повідомленні про суттєві зміни в майновому стані в Єдиному дер-жавному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого само-врядування. Загалом цього року прокурор отримав 730 тисяч 998 гривень зарплати.

Минулого року його зарплата становила 1 мільйон 141 тисячу 944 гривні, ще 41 тисяча 625 гривень – проценти від внесків у банку. На банківських рахунках Василь Кричун зберігає 781 тисячу 937 гривень.

Прокурор задекларував три автомобілі: ВАЗ 2109, Volkswagen Caddy та Renault Trafic. Із нерухомості у власності прокурора – лише гараж у Івано-Франківську. А ще користується квартирами в Києві та Івано-Франківську.

Нагадаємо, що саме Василь Кричун закрив кримінальне провадження щодо сина чинного глави МВС Арсена Авакова – Олександра та його екс-заступника Сергія Чеботаря, фігурантів так званої «справи рюкзаків». За даними НАБУ, в 2015 році ці особи були причетні до закупівлі коштом МВС рюкзаків за ціною, суттєво вищою від середньоринкової. Олександр Аваков назвав цю справу політичною. МВС, до якого Олександр Аваков формально не має стосунку, назвало «політичними, а не юридично обгрунтованими» дії НАБУ, а міністр Арсен Аваков заявив, що його син не причетний до розтрати бюджетних коштів.

Тэги:

От херсонских коммунальщиков одни убытки?

С марта субсидию будут выплачивать одновременно с пенсией

Херсонских предпринимателей наказали на сотни тысяч гривен

Як на Херсонщині планують розв’язувати проблему із безробіттям

«Тарифные» перипетии в Олешковском горсовете