Херсонка отримає стипендію імені Героїв Небесної Сотні

Автор: Дарья Мельник16 Июня 2019 15:25
 Херсонка отримає стипендію імені Героїв Небесної Сотні
фото ілюстраційне

За активність, старання та сумлінне навчання студенти українських вищих навчальних закладів продовжують отримувати приємні бонуси та винагороди. Так, цього разу було обрано 40 осіб, які стануть власниками стипендію імені Героїв Небесної Сотні.

До переліку найкращих вдалося потрапити й одній зі студенток Херсонського національного технічного університету Вікторії Лашкевич. На момент призначення стипендії дівчина навчалася на третьому курсі за спеціальністю «Економіка».

Відомо, що членами експертної комісії, яка власне на чолі з МОН обирала номінантів, стали й представники родин українських героїв.

Найближчим часом це рішення має бути затверджене наказом МОН, а виплата стипендій почнеться з 1 вересня. Щомісяця протягом одного навчального року стипендіати отримуватимуть 2480 гривень (для ЗВО ІІІ-ІV р.а.) або 1900 гривень (для ЗВО І-ІІ р.а.).

«Цими стипендіями ми хочемо підтримати активну й цілеспрямовану молодь, яка не стоїть осторонь важливих суспільних процесів, а навпаки – докладає всіх зусиль, щоб їх основою були ті цінності, за які боролися Герої Небесної Сотні», – зазначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Тэги:

Поездки, тренировки и костюмы: сколько тратят родители на увлечение ребенка

Голова Спілки жінок Херсонщини стала регіональною амбасадоркою миру

Конкуренція приватних курсів та державних закладів Херсону

Вырастут ли тарифы на тепло?