Скільки коштуватимуть медичні огляди та діагностика у Новій Каховці

Автор: Дарья Мельник01 Апр. 2019 08:00
Скільки коштуватимуть медичні огляди та діагностика у Новій Каховці

У Новій Каховці встановили перелік та вартість платних медичних послуг по профоглядах, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Центральна міська лікарня». Дане рішення було прийняте на черговому засіданні виконавчого комітету Новокаховської міської ради.

Згідно з документом, ціни на лікарський огляд коливатимуться від 14 до 40 гривень. Одним з найдорожчих виявився огляд лікаря-гінеколога. Його вартість складає близько 40 гривень. Далі йде лікар-невропатолог, за один прийом Національна служба здоров'я України (НСЗУ) сплачувати йому 25,88 гривні. Найдешевшими виявились огляди офтальмолога -14 гривень та хірурга – 16 гривень.

Що стосується діагностичних послуг, то лідером нового тарифу є рентгенографія органів грудної порожнини. Разове обстеження обійдеться в 70 гривень.

Також директору закладу було рекомендовано створити більш зручний графік роботи лікарів-спеціалістів та параклінічних служб, аби усі пацієнти могли своєчасно обстежитися та не перейматися за власне здоров'я.

Тэги:

В Doctor Online доступны бесплатные онлайн консультации с врачами-кардиологами Национального института сердечно-сосудистой хирургии имени Н.Н. Амосова

Кто в мэрии «играет» медзакупками для борьбы с COVID-19?

Второй этап медреформы: надежды не оправдались

АГРАРІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АГРАРНОЇ РАДИ ХЕРСОНЩИНИ ОБ’ЄДНАЛИ ЗУСИЛЛЯ УБОРОТЬБІ З КОРОНАВІРУСОМ