10 млн євро на нові тролейбуси: Херсонська міськрада збереться на позачергову сесію

Автор: Аркадій Ліснічук11 Октября 2019 09:50
10 млн євро на нові тролейбуси: Херсонська міськрада збереться на позачергову сесію

Очільник міста Володимир Миколаєнко підписав розпорядження про скликання позачергової сесії Херсонської міської ради. У документі, який був опублікований на офіційному сайті міськради йдеться, що депутати мають зібратися у сесійному залі 16 жовтня о 10:00.

Згідно із розпорядженням міського голови, підставою для скликання позачергової сесії стала службова записка директора департаменту фінансів Романа Підперигора. До порядку денного увійшло всього два питання. Перше – зміни до міського бюджету на 2019 рік. Друге питання – погодження МКП «Херсонелектротранс» отримання кредиту від ЄБРР.

Так, депутати Херсонської міської ради мають погодити кредит на придбання нових тролейбусів для міста. Сума кредитного фінансування становить 10 млн євро.

У проекті рішення, який був раніше опублікований на офіційному сайті Херсонської міськради йдеться, що місто має повернути отримані кошти впродовж 13 років. Протягом цього терміну Херсон має сплачувати рівні частини кожні півроку. Відсоткова ставка становить 5,75% на рік.

Також, окрім 10 млн євро кредиту, МКП «Херсонелектротранс» отримає 1,5 млн євро грантових коштів, які підуть на поліпшення контактної тролейбусної мережі.

Нагадаємо, раніше сайт «Гривна» повідомляв, що ЄБРР вже прийняв позитивне рішення стосовно кредиту для «Херсонелектротрансу». Тепер, щоб отримати кошти, даний проект рішення мають підтримати депутати міськради на засіданні позачергової сесії.

Тэги:

Газ дешевеет, а прогонка его по трубе дорожает

В Херсон приезжал Президент Зе. Объявлен траур по свободе слова

Новый курс доллара, тарифы на газ и выплаты: что ждет украинцев в июле

Новый выпуск газеты «Гривна» №26 от 24 июня 2020