13,8 тисяч мешканців Херсонщини забезпечили роботою кар’єрні радники

Автор: Иван Подлесный11 Июля 2019 08:16
13,8 тисяч мешканців Херсонщини забезпечили роботою кар’єрні радники

Інститут кар’єрних радників, які у індивідуальному режимі допомагають людям з пошуком роботи і  забезпечують поглиблений індивідуальний супровід безробітних, з початку року впроваджено в роботу в Херсонської обласної служби зайнятості. Головне завдання кар’єрних радників підвищити конкурентоспроможність безробітних та шукачів роботи для швидкого та якісного працевлаштування. Саме коли є мотивація до праці, є компетенція та кваліфікація, є бажання змінити професійний шлях, - є всі шанси прискорити працевлаштування за допомогою послуг служби зайнятості. 

За січень–червень 2019 року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 19,2 тисяч безробітних громадян. Наразі такі послуги отримують 6,8 тисяч зареєстрованих безробітних, з яких більше половини складають жінки, майже третину - безробітна молодь віком до 35 років. 

«З початку 2019 року у службі зайнятості працюють кар’єрні радники. Саме вони надають громадянам послуги за індивідуальним підходом, саме вони чітко розуміють потребу клієнта. Як результат – 13,8 тисяч осіб забезпечили роботою кар’єрні радники Херсонської обласної служби зайнятості з початку року»,- зазначив директор обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

Також до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено майже 3,3 тисячі осіб з числа безробітних.

Роботодавці області надали до обласної служби зайнятості майже 15,4 тисяч вакансій, що дещо більше минулорічного показника. В середньому у Херсонській області на 01 липня 2019 року на одну вакансію претендувало 4 особи, які шукали роботу.

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. Професійне навчання за направленням Херсонської обласної служби зайнятості з початку року проходили майже 4 тисяч безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців. 

 

Тэги:

Новый выпуск газеты «Гривна» №27 от 1 июля 2020

Новый выпуск газеты «Гривна» №25 от 17 июня 2020

Новый выпуск газеты «Гривна» №24 от 10 июня 2020

Новый выпуск газеты «Гривна» №22 от 27 мая 2020

Новый выпуск газеты «Гривна» №21 от 20 мая 2020