4,7 млн грн на придбання інсуліну: депутати облради звернуться до Херсонської міськради

Автор: Аркадій Ліснічук17 Октября 2019 19:10
4,7 млн грн на придбання інсуліну: депутати облради звернуться до Херсонської міськради
Фото: ілюстраційне

На черговому засіданні сесії Херсонської обласної ради, яка відбудеться цієї п’ятниці,  депутати планують звернутися до міської ради. Головна мета звернення – вирішення питання забезпечення мешканців Херсона препаратами інсуліну. Відповідний проект рішення був опублікований на офіційному сайті Херсонської облради.

«За рахунок отриманої субвенції з місцевого бюджету Херсона у сумі 1,2 млн грн у вересні цьому році відшкодовано аптечним закладам 1,046 млн грн за отримані препарати інсуліну мешканцями міста. Потреба коштів до кінця 2019 року орієнтовно складає 4,7 млн грн. Ситуація, що склалася, може призвести до щоденного незабезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет та до соціальної напруженості й смертельних випадків», - йдеться у звернені.

Так, депутати просять у міської ради найближчим часом зібратися на позачергове засідання сесії, щоб вирішити питання виділення 4,7 млн грн для придбання препаратів інсуліну.

Тэги:

Шмыгаль спрогнозировал сроки введения накопительной пенсии

Стало известно, сколько потеряла Украина из-за карантина

Как получить компенсацию пострадавшим от коронавируса

В Doctor Online доступны бесплатные онлайн консультации с врачами-кардиологами Национального института сердечно-сосудистой хирургии имени Н.Н. Амосова