Агро та ІТ у Херсоні

Автор: Аркадій Ліснічук18 Ноября 2019 13:20
Агро та ІТ у Херсоні

Які ж перспективи постають перед містом від об’єднання спільних зусиль агросектору та ІТ-сфери? Дві розвинені та потужні ланки можуть дати неабиякий ріст економіки області і України вцілому.

Сприятливі природні умови, високі обсяги виробництва, експортна орієнтація аграрного сектору Херсонщини, у поєднанні з високими інформаційними технологіями, можуть дати величезний поштовх до створення різноманітних продуктів, стартапів, проектів, робочих місць та багато чого важливого та необхідного для розвитку процвітаючої та успішної країни.

23 листопада 2019 відбудеться масштабна ІТ-конференція міста Херсона – IT CONNECTION CONFERENCE, метою якої є – об’єднання усіх членів ІТ-спільноти Херсонської області для сприяння підвищенню конкурентоспроможності регіону та ІТ-бізнесу через місцеві взаємодії спеціалістів, компаній з владою і бізнесом за межами ІТ.

А вже наступної весни Херсонський державний аграрний університет та ГО «ІТ Конекшн» планують перший АГРОІТ захід у Херсоні, підготовка до якого почнеться вже у січні 2020 року. Усі, хто бажають бути корисними майбутній конференції або бажають взяти участь, починайте готуватись вже зараз!

А зараз у вас є можливість відвідати масштабну подію міста Херсона – ІТ Connection Conference, яка корисна усім без вийнятку – айтішникам, дизайнерам, менеджерам ІТ і не тільки, керівникам компаній (не лише ІТ), бізнесменам, стартаперам і тим, хто хоче дізнатись про ІТ-сферу та її перспективи – школярі та студенти. Приєднуйтесь до найкрутішого івенту Херсона!

Ознайомитись з програмою конференції та зареєструватись можна на сайті за посиланням.

Тэги:

Школы в Херсоне: переход количества в «какчество»

Новый выпуск газеты «Гривна» №26 от 24 июня 2020

«Моему ребёнку отказали в приёме в первый класс, потому что директор обиделась...»

Неужели подпольно работают детские лагеря?!

Детям здесь не место...