Азербайджанські театрали продемонстрували херсонцям історію дружби та любові до батьківщини

Автор: Антон Костюк20 Май 2019 09:37
Азербайджанські театрали продемонстрували херсонцям історію дружби та любові до батьківщини
Фото: автора

Вчора у Херсонському обласному академічному театрі ім. Куліша завершився третій день ХХІ Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії». У цей день гостей театру на сцені під дахом зустрів театральний колектив Азербайджанського державного драматичного театру із постановою «Hellados».

Зазначимо, що на сцені актори виступали на своїй рідній мові – азербайджанській. Також паралельно із промовами акторів суфлер переводив їхні слова на українську мову.

Головні герої вистави – підлітки Джемал та Янгул. Перший – порядний хлопець, який із дитинства грає на скрипці, а другий юнак – розбишака та хуліган. Із самого початку відносини двох підлітків розвиваються складно: постійні бійки, образи та ворожнечі. Натомість, згодом вони стали справжніми друзями, коли дізналися, що їх об’єднує те, що в обох немає найголовнішої жінки у житті кожного чоловіка – матері.

В один день весь світ Янгула руйнується, коли батько повідомив йому, що вони переїжджають в Грецію. Хлопець знав, що він за походженням грек і навіть набив на грудях татуювання «Hellados», але виїхати з рідного Сухумі він був не готовий. 

Незважаючи на опір, батько змушує його сісти на корабель та вирушити до Греції.  Натомість, любов до батьківщини та до людей, яких він не хотів залишати змушує його стрибнути з корабля у відкрите море і поплисти назад в Сухумі.  Але доплисти йому так і не вдається, Янгул зрештою потрапляє в рибальські сітки і вмирає.

Коли понівечене бездиханне тіло Янгула морськими хвилями винесло на берег його ніхто не міг упізнати. Лише Джемал, коли побачив на тілі татуювання із написом «Hellados» збліднів й почав заливатися сльозами горя, оскільки він зрозумів, що це знівечене тіло його друг Янгул.

Вистава неймовірно вразила глядачів та торкнула їх до глибини душі. Під її закінчення сльози на очах виступали не тільки в жінок, а й в кремезних чоловіків.

Тэги:

У Херсоні поблизу автовокзалу збили людину?

Як херсонці зустріли військовополонених моряків (фоторепортаж)

Відоме ім`я нового начальника Головного управління Національної поліції у Херсонській області

У Херсоні зустрічають звільнених моряків (відео)