Чим вражатиме Херсонський обласний театр ім.Куліша у березні

Автор: Дарья Мельник13 Мар. 2019 12:32
Чим вражатиме Херсонський обласний театр ім.Куліша у березні

Херсонський обласний академічно-драматичний театр ім.Куліша пропонує мешканцям та гостям міста переглянути березневий репертуар та провести вільний час у приємній атмосфері. Так, на вас очікує яскравий бенефіс, спектаклі та багато іншого. Не обійдеться і без комедій, які подарують заряд позитиву на весь тиждень:

- 15 березня - музична комедія «За двома зайцями»;
- 17 березня - музична комедія «Зірка кохання»;
- 31 березня - музична комедія «Джаз і дівчата».

Початок комедійних вистав о 18:00.

20 березня у театрі-кафе відбудеться театралізована музична програма «Коктейль для гурманів». Херсонців очікує неймовірне поєднання оркестру та балету, коктейлю та музики.

Окрім місцевих акторів на головній сцені виступатимуть представники Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру, які презентують дві нові вистави «Дванадцята ніч» (21 березня) та «Тев’є молочник» (22 березня).

29 та 30 березня відбудеться довгоочікуваний бенефіс народного артиста України Олександра Книги під назвою «Містер Театр».
Багацько сюрпризів артисти підготували не лише для дорослих, а й для дітей. Вже 3 та 31 березня о 12:00 у театрі-кафе «оживуть» герої відомої та улюбленої казки «Коза-дереза». Також 10 березня народний дитячий театр «Арт-Ідея» запрошує юних херсонців на музичну виставу в одну дію «Аліса та її день народження». Музичний супровід та неперевершена хореографія вразить кожного.

Тэги:

У Херсоні піднімуть ціну на водопостачання: чи покращає якість води?

Пятница стала днем испытаний для херсонцев

В Херсоне образовалась огромная пробка (видео)

У Херсоні сталося чергове ДТП (фото)