Безкоштовне оздоровлення: де відпочиватимуть діти Херсонщини цього року

Автор: Дарья Мельник17 Май 2019 13:51
Безкоштовне оздоровлення: де відпочиватимуть діти Херсонщини цього року
фото ілюстраційне

На сайті публічних закупок «Dozorro» Новокиївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, що розташована на території Каланчацького району, оголосила тендер на придбання оздоровчих путівок. Так, навчальний заклад придбає путівки у кількості 35 штук, за якими вихованці відпочинуть у провідних лагерях, санаторіях України.

Відомо, що оздоровлення та відпочинок вищевказаної кількості дітей обійдеться закладу в 286 тисяч 440 гривень.

Як раніше повідомляв сайт «Гривна», цього року в області за державні кошти планують оздоровити понад 80 тисяч дітей, у тому числі 23 тисячі неповнолітніх, які потребують особливої соціальної уваги.

Варто зазначити, що про оздоровлення дітей пільгової категорії та з хронічними діагнозами вже подбали у Новій Каховці та Олешках. Так, Олешківська амбулаторія отримала та розподілила 13 путівок від місцевих та республіканських санаторіїв.

Що стосується Нової Каховки, то відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту уклав договір з комунальним закладом «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Орльонок» Солонянського району» на придбання путівок в кількості 38 штук.

Тэги:

Херсонщина почне експортувати агропродукцію до Туреччини

В Новой Каховке построят боксы для стоянки общественного транспорта