Безоплатне оздоровлення: скільки путівок у Новій Каховці виділили цього року

Автор: Дарья Мельник13 Май 2019 10:05
Безоплатне оздоровлення: скільки путівок у Новій Каховці виділили цього року
фото ілюстраційне

Діти пільгової категорії, які проживають на території Нової Каховки можуть отримати путівки для оздоровлення. Даний проект рішення був опублікований на сайті Новокаховської міської ради.

Згідно з документом, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту в межах планових призначень на 2019 рік повинен укласти договір з комунальним закладом «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Орльонок» Солонянського району» на придбання путівок в кількості 38 штук.

Відомо, що путівку на оздоровлення отримують діти пільгової категорії, зокрема: діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти осіб, визнаних учасниками бойових дій та дітей з особливими потребами. Окрім цього на безплатну путівку можуть розраховувати малолітні особи, які мають статус внутрішньо переміщених осіб.

Як раніше повідомляв сайт «Гривна», безоплатні путівки в санаторно-курортні заклади отримають і мешканці Олешківського району. Наразі Олешківська амбулаторія отримує путівки від 13 санаторіїв районного, місцевого та республіканського значення: Одеса, Яремче, Миколаївська область, Трускавець та інші.

Тэги:

Мероприятия в Херсоне на 26-30 августа

Через ДТП у Голопристанському районі згорів автомобіль

Поліцейські на Херсонщині продовжують виявляти браконьєрські знаряддя

Курортное село в Геническом районе рискует получить «славу» как место гибели людей...