Безпеку міста Нова Каховка оцінили у 7 мільйонів гривень

Автор: Дарья Мельник07 Октября 2019 16:50
Безпеку міста Нова Каховка оцінили у 7 мільйонів гривень
фото ілюстраційне

Депутати Новокаховської міської ради внесуть зміни до програми «Безпечне місто». Даний проект рішень опублікований на сайті держустанови.

Варто зазначити, що саму у рамках цієї програми здійснюється патрулювання вулицями міста, охорона на масових заходах та інше. Згідно з офіційним документом, на реалізацію трирічний програми планують витратити 7,3 мільйона гривень.

Що стосується саме 2019 року, то виділено 2,6 мільйона гривень. За ці кошти проводиться охорона об'єктів комунальної власності, патрулювання вулицями міста та підтримка громадського порядку. Окрім цього, здійснюється технічне обслуговування системи відеоспостереження, а саме ремонт, придбання нового комп'ютерного обладнання.

Відомо, що вищевказані роботи проводить комунальне підприємство «Муніципальна охорона» та Управління з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення.

Як повідомляв сайт «Гривна», у Херсоні також поступово запроваджують програму «Безпечне місто». Наразі проводиться закупка комп'ютерного обладнання, камер відеоспостереження, які будуть встановлені у місцях загального користування.

Ця програма надасть можливість розпізнавання автомобіля за номером, маркою, кольором. В автоматичному режимі порівняння автомобіля з базами даних поліції на предмет використання підробленого, викраденого державного номерного знаку, перебування в розшуку.

Тэги:

Новый выпуск газеты «Гривна» №21 от 20 мая 2020

Опять звонят мошенники: «Ваш сын попал в беду!»

Как быть с получением документов во время карантина?

Літературну «Дебют-газету» купуйте на пошті або передплатіть

Новый выпуск газеты «Гривна» №19 от 06 мая 2020