Вчора на головній сцені ККЗ «Ювілейний» відбувся концерт рок-співака Віктора Романченко. Одразу зазначимо, що виступ музиканта був благодійним, а не комерційним. Близько 100 тис. грн, які були вилучені від продажу квитків, підуть на придбання нового обладнання для обласного Хоспісу.

«Я гадаю, що херсонці придбали квитки на концерт більше через те, щоб допомогти іншим людям, а не послухати мою творчість. Це дуже добре, що вони готові протягнути руку допомоги тим, хто цього дійсно потребує. Це не перший благодійний концерт із моєю участю. Раніше мене запрошували до Одеси, де ми співали на сцені із дітьми, які перемогли онкологію. Це була просто неймовірна атмосфера та драйв», - говорить Віктор Романченко.

Ще під час вокального шоу «Х-фактор», де власне Віктор став переможцем, він встиг стати кумиром багатьох українців. Шоу вже давно пройшло, але співак залишився у серцях людей. Прямим цьому підтвердженням слугує вчорашній вечір, адже Романченку вдалося викликати справжній фурор у Херсоні. Весь концертний зал, який вміщає близько 1500 людей, був повністю заповнений.

Також окрім Віктора Романченко на сцені виступив відомий херсонський гурт «General Voicе», яких містяни також зустріли не менш тепло.

Тэги:

“Книжковий Миколай” запрошує херсонців на святкування

Херсонські танцюристи збирають кошти для маленької Аринки

На яку ялинку у Херсоні витратили більше коштів: міську чи обласну

15 млн грн планують виділити на розвиток освіти у Херсоні

Вихідні з «Книжковим Миколаєм»: чим здивує цьогорічний фестиваль