Чергова загроза для екології: у Херсоні без фільтрів запрацював небезпечний завод

Автор: Аркадій Ліснічук11 Августа 2019 17:25
Чергова загроза для екології: у Херсоні без фільтрів запрацював небезпечний завод

Вчора у Херсоні відновило свою роботу підприємство, яке виготовляє матеріали для ремонту доріг. Знаходиться воно поблизу мікрорайонну Острів на вулиці Чайковського, 236. Місцеві мешканці й активісти б’ють на сполох, оскільки завод функціонує без очисних фільтрів. В наслідок цього в атмосферу щоденно викидаються шкідливі речовини, які пагубно впливають на здоров’я людей.

Люди, які живуть біля заводу скаржаться, що після того, як він почав працювати, у повітрі постійно стоїть дивний запах горілої пластмаси. Також на рослинах почав з’являтися білий попіл, який призводить до того, що вони в подальшому в’януть.

В знак протесту місцеві мешканці створили затор для не пропуску машин, які прямують на завод. Також за даним фактом вони звернулися у правоохоронні органи, щоб ті перевірили законність функціонування даного підприємства. Про це у соціальній мережі повідомляє активістка Юлія Тищенко.

«Не зважаючи на відсутність фільтрів 10 серпня підприємство відновило свою роботу. Власник не готовий нести витрати від призупинення виробництва. Мешканці обурені. Створили затор для не пропуску машини, що прямувала на виробництво. Також ми викликали слідчу групу, щоб скласти заяву», - говорить Юлія.

Тэги:

Новый выпуск газеты «Гривна» №26 от 24 июня 2020

Детям здесь не место...

Какой карантин?! Где карантин?!Для кого карантин?!

Україна пом’якшує карантин: які обмеження відсьогодні знято, правила та умови

Новый выпуск газеты «Гривна» №20 от 13 мая 2020