Делегація на чолі з Секретарем РНБО відвідала адмінмежу з АР Крим

Автор: Иван Подлесный 08 Июля 2019 15:50
Делегація на чолі з Секретарем РНБО відвідала адмінмежу з АР Крим

7 липня на Херсонщині перебували Секретар РНБО Олександр Данилюк, т.в.о голови СБУ Іван Баканов, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв та тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.

Роботу делегації забезпечувала група фахівців облдержадміністрації, представників місцевої влади, територіальних органів влади на чолі з заступником голови облдержадміністрації Вадимом Чабаном.

Зокрема, було перевірено стан та функціонування контрольного пункту в'їзду-виїзду «Каланчак». Обговорено стан проектних робіт, спрямованих на реорганізацію КПВВ та облаштування на ньому сервісних зон для громадян й організацію перевезень.

За словами Вадима Чабана, у ході візиту присутні порушували питання щодо енергобезпеки області, а також підтримки й організації відповідних проектів облдержадміністрацією. Відзначено, що енергопостачання в примежових районах здійснюється на належному рівні.

Одним із головних питань, що обговорювалися під час дискусії, було питання функціонування заводу «Кримський титан». Зокрема, йшла мова про забезпечення постійного моніторингу і вимірювання кількості забруднюючих речовин у повітрі спеціальною пересувними хіміко-радіологічними лабораторіями Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Державної прикордонної служби. За результатами вимірів лабораторії, на території Каланчацького та Чаплинського районів перевищення концентрації хімічно небезпечних речовин у повітрі немає.

Крім того, тимчасовий повірений у справах США в Україні, глави РНБО і СБУ та інші оглянули дамбу на межі материкової України з окупованим півостровом Крим, адже її будівництво має на меті збільшення площі зрошувальних земель Херсонської області і підвищення продовольчої безпеки держави.

Також обговорили і стан тероборони на Херсонщині. Так, заступник  Секретаря РНБО Сергій Кривонос відзначив достатньо високий рівень організації навчально-тактичних навчань для загонів територіальної оборони та патріотичні настрої жителів області.

За результатами візиту на адмінмежу з Кримом очільники РНБО та СБУ дали відповідні завдання керівництву профільних служб.

Тэги:

Депутаты Херсонского облсовета провалили голосование против «формулы Штайнмаера»