Депозит для немовлят на 50 тис. грн - законопроект

Автор: Дарья Мельник23 Февр. 2020 11:38
Депозит для немовлят на 50 тис. грн - законопроект

У Верховній Раді України зареєстрували законопроєкт, яким пропонують відкривати депозит на ім’я кожного новонародженого українця.

Про це йдеться в проекті закону від 24.01.2020 р. N 2801 “Про внесення змін до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” щодо запровадження державної допомоги дитині на майбутнє”.

Сума депозиту – 50 тис. грн.

Мета ініціативи – надання матеріальної, психологічної підтримки молодим сім’ям (в довгостроковій перспективі – також молодим громадянам, які вступають в доросле життя), формування впевненості у громадянах, що держава дбає про них та прагне надати підтримку на всіх етапах життя, а також підтримка та стимулювання народжуваності в Україні.

Що пропонують: відкривати на ім’я новонароджених українців депозитні рахунки у тому банку, який оберуть батьки чи офіційні опікуни дитини.
На ці рахунки держава переказуватиме по 50 тис. грн. Кошти можна використати достроково – до 18 років, у разі, якщо дитина тяжко захворіла, а грошей на лікування у батьків немає; якщо дитина втратила житло внаслідок стихійного лиха чи інших обставин, а також на отримання вищої освіти (якщо сума вкладу покриває не менше половини вартості всього навчання).


Пропонують дозволити вкладати накопичені на депозиті кошти в інвестиційні та страхові фонди.

Джерело: finance.ua.

Тэги:

Великие компании, которые появились на свет в кризис

Убытки до 100 млн грн, сокращение штата и уменьшение зарплат: как Glovo, Megogo, «Планета Кино» и другие переживают карантин

Влияние коронавируса на мировой бизнес

Уряд компенсує громадянам частину комунальних платежів

У Мінсоцполітики змінять прожитковий мінімум – що потрібно знати українцям