Депутати розглянуть бюджет Херсона-2020 на цьому тижні

Автор: Аркадій Ліснічук20 Янв. 2020 17:00
Депутати розглянуть бюджет Херсона-2020 на цьому тижні

Очільник Херсона Володимир Миколаєнко підписав розпорядження про скликання позачергового засідання сесії міської ради. Народні обранці мають зібратися на пленарне засідання 23 січня о 10:00. Відповідний документ був опублікований на офіційному сайті Херсонської міськради.

Згідно з документом, до порядку денного сесії потрапило й питання “Про міський бюджет Херсона на 2020 рік”. Тобто вже в цей четвер депутати можуть ухвалити головний фінансовий документ міста. 

Проте, чи підтримають в цей раз народні обранці бюджет Херсона на 2020 рік - невідомо. Зовсім нещодавно в коментарі журналістам сайту “Гривна” голова бюджетної комісії Руслан Рубан повідомив, що міська влада й досі не запропонувала депутатам розглянути інший проект бюджету. Тобто його ще не було розроблено, а депутатам знову пропонують підтримати той бюджет, який вони “провалили” в грудні 2019-го року.

“Бюджет – дуже серйозне питання. Враховуючи те, що наразі нам не вдалося знайти компромісу з міською радою в цьому питанні. Тобто поки вони дають проект того бюджету, який виносився на розгляд сесії в грудні 2019-го року. Інший бюджет вони не запропонували. Тому зараз назначати бюджетну сесію немає жодного сенсу”, - зазначив Рубан.

Тэги:

Новый тариф на газ снова ниже

Межбанк: давление на гривну возрастает

НБУ бьет тревогу – обнаружены суперфальшивки. Как самому выявить поддельные 200 грн

Украинцы снова понесли в банки валюту

5 советов для безошибочного заполнения декларации