З 1-го січня для херсонців почали діяти нові тарифи на споживання блакитного палива. За інформацією ТОВ «Херсонрегіонгаз», тепер ціна за один кубометр газу для побутових споживачів – 6,914 грн. Для тих містян, у яких не встановлені газові лічильники, нарахування за використаний газ здійснюється відповідно до встановлених державою норм споживання природного газу. З початку року діють наступні тарифи:

Також у прес-службі «Херсонрегіонгазу» зазначають, що з 1-го січня ціна газу зазначається без урахування тарифу на послуги з розподілу блакитного палива. Його потрібно сплачувати безпосередньо оператору, який займається газорозподілом. У нашому місті за це відповідає власне «Херсонреріонгаз».

На період з 1 січня до 30 червня 2020 року цей тариф становить 0,82 грн (без урахування ПДВ) за 1 кубічний метр газу. З 1 липня споживачі будуть сплачувати 1,05 грн за кубометр в місяць (без урахування ПДВ). Період для розрахунку тарифу на послугу з розподілу візьмуть: з 01.12.2018 року по 31.09.2019 року.

Планується, що для зручності абонентів на офіційному сайті «Херсонрегіонгазу» для кожного користувача буде створено окремий кабінет, де можна буде дізнатися свій тариф на розподіл газу. Звісно, що не всі мають доступ до інтернету. У прес-службі «Херсонрегіонгазу» запевняють, що можливо вони будуть робити й розсилку платіжних квитанцій.

Тэги:

Шмыгаль спрогнозировал сроки введения накопительной пенсии

Стало известно, сколько потеряла Украина из-за карантина

Как получить компенсацию пострадавшим от коронавируса

На новоселье «проблемного» отдела регистрации – аж 10 миллионов

Повышение тарифа на воду