До уваги херсонських риболовів: де у місті заборонили вилов риби

Автор: Аркадій Ліснічук11 Апр. 2019 17:30
До уваги херсонських риболовів: де у місті заборонили вилов риби
Фото: ілюстраційне

З 10 квітня по 1 червня у період нересту риби у Херсоні заборонять її вилов.\. Це робиться із метою охорони та відтворення водних запасів річки Дніпро. Відповідне розпорядження підписав Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко.

У документі йдеться, що також у цей період херсонцям буде заборонено виходити у міські водойма на плавних засобах, видобувати гравій та пісочно-черепашкову суміш із водойм. Також на берегах річок буде заборонено будувати тимчасові споруди для відпочинку.

Натомість, у період заборони буде дозволено любительське та спортивне рибальство на набережній на проспекті Ушакова та біля парку Слави. Також риболовлю із човна дозволять  в акваторії по правому березі річки Дніпро (Від лісгоспу селища Антонівка вниз течією до пляжу «Лілея» у місті Херсон). Зазначимо, що при цьому рибаки мають дотримуватися правил спортивної риболовлі.

Для того, щоб даного рішення дотримувалися на берегах водойм будуть встановлені пости на яких будуть чергувати інспектори рибоохорони. До чергування й контролю також будуть долучатися працівники патрульної поліції.

Тэги:

В Херсоне чиновники не слышали о моратории на МАФы?

Суд над начальником департамента финансов Херсонского горсовета пройдет завтра

В центре Херсоне у зерновоза лопнуло колесо