Допоможемо тваринам разом: у Херсоні провели благодійний фестиваль (фото)

Автор: Дарья Мельник09 Сентября 2019 10:05
Допоможемо тваринам разом: у Херсоні провели благодійний фестиваль (фото)
фото: Urban CAD

Вчора, 8 вересня, у Херсоні відбувся перший благодійний фестиваль «Friendly fest». На території «Urban CAD» зібралася значна кількість містян, аби відпочити та допомогти чотирилапим друзям.

Організатори добре підготувалися до фестивалю, потурбувавшись про відкриття одразу декількох локацій. Одним з наймиліших місць стала міні-виставка фотосвітлин з пухнастими друзями, які не залишили херсонців байдужими. Також функціонував ярмарок, фуд-корт, аукціон та лекторіум.

Як і обіцяли, не обійшлося без екологічних акцій та локацій. Усі учасники челенджу #серцедляхерсонця отримали гарні екологічні подарунки, адже не полінувалися й принесли кришечки до контейнеру, встановленого на території торгово-розважального центру «Fabrika». У рамках заходу збирали Тетрапак, поліетиленові пакети, кришечки від PET-пляшок і обмінювали на солодощі. Та, звичайно ж, вчилися сортувати сміття.

Родзинкою заходу стало те, що вхідним білетом слугував корм для тварин. Тобто кожен бажаючий стати частиною фестивалю мав принести їжу, яка згодом буде доправлена у притулок.

«Ми це зробили! За час проведення фестивалю нам вдалося зібрати близько 10 тисяч гривень та 75 кілограмів корму. Усі подарунки відправимо до притулку «4 лапи». Безмежно дякую херсонцям»,- зазначила організаторка фестивалю Юлія Тищенко.

Тэги:

Яку допомогу отримують херсонці хворі на діабет

Голова Верховної Ради України закликає херсонців залучати іноземні інвестиції

У Херсоні експериментуватимуть з “нічними маршрутами”

Що отримає Херсон від концесії торговельного порту

Легко найти айтишника, привлечь 5 000 000 $ инвестиций и получить юридическую защиту в IT: как прошла презентация it connection