Дострокові місцеві вибори у Херсоні: депутати знову спробують звернутися до ВР

Автор: Аркадій Ліснічук18 Октября 2019 11:12
Дострокові місцеві вибори у Херсоні: депутати знову спробують звернутися до ВР

На чергове пленарне засідання сесії Херсонської міської ради в другий раз виноситься питання проведення дострокових виборів депутатів та міського голови. Із таким проханням херсонські депутати хочуть звернутися до Верховної Ради України. Відповідний проект рішення був опублікований на офіційному сайті міськради.

«Постійні чвари, утворення  груп, що при прийнятті рішень діють виключно у власних інтересах, не тільки заважають вирішенню важливих для міста питань, а жодним  чином не сприяють створенню умов для забезпечення життєво значущих потреб та законних інтересів населення. У місті не відбувається  комплексного соціально-економічного та культурного розвитку, в повному обсязі не працює жодна із прийнятих програм, що спричиняє занепад важливих сфер життєдіяльності міста», - йдеться у звернені депутатів.

Нагадаємо, що це питання вже виносилось на розгляд депутатам, але підтримки серед них воно так не знайшло. Тоді за звернення до ВР проголосувало всього 15 народних обранців.

Також під сумнів проведення дострокових виборів поставив депутат Дмитро Ільченко, який заявив, що у цьому не має жодної потреби, оскільки нова каденція депутатів пропрацює всього 6 місяців.

Зазначимо, що на найближчу сесію будуть виноситися й питання відставки міського голови Володимира Миколаєнко та висловлення недовіри його першому заступнику Ігорю Козакову.

Тэги:

Україна пом’якшує карантин: які обмеження відсьогодні знято, правила та умови

«Не мешай нам грабить Херсон»...

100 городских проблем без рассмотрения: депутаты прогуляли сессию

Тротуары обходим по дороге, ямы на дороге объезжаем по тротуару...

Новый выпуск газеты «Гривна» №20 от 13 мая 2020