Доступний Херсон: містяни запустили соціальний флешмоб

Автор: Дарья Мельник09 Июля 2019 11:17
Доступний Херсон: містяни запустили соціальний флешмоб

«Доступний Херсон» - таку назву має цільова програма, яка покликана покращувати умови міста для людей с особливими потребами. Нагадаємо, що саме у рамках цієї програми місця загального користування та дорожня інфраструктура повинні бути пристосовані для людей з інвалідністю.

Вже сьогодні у Херсоні є перші позитивні результати. Біля кінотеатру «Іскра» поклали тактовну плитку, яка дозволить людям з вадами зору відчувати, де починається проїзна частина та запобігти дорожньо-транспортної пригоди.

Херсонці вирішили допомогти міській владі швидше орієнтуватися у проблемах. Так, вони запустили корисний флешмоб під назвою #ТротуарНеКратер. Усе що вам потрібно – зробити фото біля ями чи вибоїни на тротуарі. Будь на підборах, самокаті, скейті, колясці чи з будь-яким іншим атрибутом, який підкреслить проблему.
Усі бажаючі долучитися та покращити стан наших тротуарів повинні викладати фото з підписом у такому порядку: місто (відмічай через геолокацію), адреса та хештег #ТротуарНеКратер.

За словами міського активіста Віктора Булки, саме це дозволить не лише скоріше достукатися до представників влади, а й зробити Херсон доступним разом.

Тэги:

За незаконне вирощування конопель житель Херсона проведе 3 роки за гратами

Юна херсонка стала Принцесою Всесвіту-2019

Советницей Мангера станет чиновница Херсонской ОГА

Депутаты Херсонского облсовета провалили голосование против «формулы Штайнмаера»