"Доступний Херсон": які зміни очікують на людей з обмеженими можливостями

Автор: Полина Дайнега 11 Февр. 2019 19:56

Щодня люди з обмеженими можливостями вимушені долати тортури у вигляді жахливих тротуарів, відсутності пандусів або понижених бордюрів. Аби зробити місто доступнішим та полегшити життя особам з інвалідністю, міська рада затвердила цільову програму «Доступний Херсон».

Як зазначено на сайті Херсонської міської ради, дана програма розрахована на 2019-2023 роки. Продовж п'яти років планується облаштовувати місто та заклади загального користування для людей з обмеженими можливостями. А саме планується встановити пандуси, електропідіймальні механізми та спеціалізовані туалетними кабінками.

«Що стосується пандусів, то у 2018 році було установлено п'ять за адресами: 200 років Херсона, 43, Сенявіна,166, Комкова, 76-в та інші. На ремонтні роботи витрачено з міського бюджету 144 тисячі гривень. У цьому році планується витратити 160 тисяч гривень. Наразі ведеться відбір об'єктів з фондом «Інвалідів», щоб розставити їх першочергово. Також враховуються звернення громадян та громадських організацій»,- розповіла начальниця відділу зв'язків з громадськістю Департаменту ЖКГ Тетяна Дерябіна.

Окрім цього до програми «Доступний Херсон» долучилося управління соціальної політики.

Як зазначає начальник управління Олена Рузгіс: «Ми відповідаємо за відшкодування коштів на заходи та послуги, які надаються людям з особливими можливостями. Більша частина витрат пов'язана із перевезенням спеціально пристосованим транспортом «Соціальне таксі». Так, у поточному році на виконання вищевказаних послуг міському бюджеті передбачено понад 465 тисяч гривень».

Також за словами Олени Вячеславівни, впровадження цієї послуги допоможе вирішити проблеми з перевезення осіб з інвалідністю до об'єктів інфраструктури міста Херсон, а також усунути бар'єри, що заважають у задоволенні їхнім повсякденним потребам.

Тэги:

Із1 жовтня такі гроші в магазинах не прийматимуть. А їх уже й немає в нас

Мамам дают деньги, которые нельзя потратить

Странные вещи происходят с этой «нехорошей лавочкой»...

Какие доходы семьи учитывают при назначении субсидии и пособий?