Друг херсонської чиновниці отримав черговий підряд від управління транспорту

Автор: Аркадій Ліснічук20 Июля 2019 12:58
Друг херсонської чиновниці отримав черговий підряд від управління транспорту
Фото: ілюстраційне

Управління транспорту Херсонської міської ради уклало договір на проведення ремонту пішохідних огороджень. Вартість виконання даних робіт склала майже 195 тис. грн. Ремонтом огороджень займеться компанія ТОВ «Уністрой плюс». Про це йдеться на сайті державних закупівель «Prozorro».

Варто зазначити, що вищевказана компанія належить херсонському підприємцю Олександру Татаріну. Його називають другом сім'ї чиновниці управління транспорту Наталі Молнар. Сама ж Молнар раніше обіймала посаду директора департаменту житлово-комунального господарства Херсонської міськради.

Також ТОВ «Уністрой плюс» встигла стати фігурантом гучної кримінальної справи за фактом присвоєння бюджетних коштів.

У матеріалах кримінальної справи йдеться, що у 2017 році компанія отримала підрядів від департаменту ЖКГ на загальну суму 3,2 млн грн. Із них, на думку слідства, було присвоєно близько мільйона гривень. В ході перевірки було встановлено, що «Уністрой плюс» вносила в акти роботи, які не були виконані, завищила ціни на матеріали, фальсифікувала звітність про найнятих працівників та інші документи. Зараз Херсонський міський суд дав слідчими дозвіл на проведення ряду експертиз.

Додамо, що тільки у цьому році компанія Татаріна отримала підрядів від управління транспорту на загальну суму майже 3,5 млн грн.

Тэги:

Яку допомогу отримують херсонці хворі на діабет

Голова Верховної Ради України закликає херсонців залучати іноземні інвестиції

У Херсоні експериментуватимуть з “нічними маршрутами”

В Украине введут электронные акцизы: сколько это будет стоить бизнесу

Що отримає Херсон від концесії торговельного порту