Фіскали шукають нелегальних таксистів у Херсоні

Автор: Иван Подлесный06 Июля 2019 08:40
Фіскали шукають нелегальних таксистів у Херсоні

Спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі почали пильнувати нелегальних таксистів на залізничній станції «Херсон» та автостанції «Юг» нашого міста.

Податківці спільно із управлінням транспортно-комунікаційної інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації, співробітниками Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки та патрульними відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Херсонській області провели чергову перевірку із легалізації пасажирських перевезень. Учасники рейду зупинили 3 приватних авто, один з яких «таксував» та привіз пасажирів на залізничний вокзал із Нової Каховки. 

 «Таксисти» отримали протоколи про адміністративні правопорушення. Відповідно до ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації складає 17000-34000 гривень. Наразі матеріали щодо встановлених порушень будуть направлені до Херсонського міського суду Херсонської області. 

 

Тэги:

Скасування мораторію на ринок землі: херсонські депутати звернулися до вищих органів влади

Херсонці продовжують власноруч робити місто чистіше

На Херсонщині до кінця року хворі на цукровий діабет будуть забезпечені інсуліном