«Футболізація» Херсонщини опинилася «під прицілом» правоохоронців

Автор: Аркадій Ліснічук20 Августа 2019 14:30
«Футболізація» Херсонщини опинилася «під прицілом» правоохоронців

Будівництвом спортивних майданчиків на території Херсонської області зацікавилися правоохоронні органи. Точніше «під прицілом» стражів правопорядку опинилася компанія ТОВ «Інтергупп Юг», яка у минулому році отримала понад 20,5 млн грн бюджетних коштів. Саме на таку суму було укладено 14 договорів на будівництво спортмайданчиків між даною компанією та департаментом будівництва Херсонської ОДА.

«Схема даної компанії полягає у тому, що у своїй діяльності підприємство використовує інші компанії, які мають ознаки фіктивності. При цьому у їх відношенні були порушенні кримінальні провадження за статтею фіктивне підприємство. Також було встановлено, що вони є учасниками транзитно-конвертаційних схем. За даним фактом порушені кримінальні провадження. Наразі слідчі дії тривають», - повідомив перший заступник начальника ГУ ДФС у Херсонській області Дмитро Сосинович.

Нагадаємо, що діяльність компанії ТОВ «Інтергупп Юг» вже встигла стати темою для журналістських розслідувань. Тоді нам вдалося з’ясувати, що «дивним чином» компанія, яка була заснована два з половиною місяці назад, отримала із бюджету близько 19 млн грн. Також серед засновників «Інтергупп Юг» вдалося знайти достатньо цікавих особистостей.

Тэги:

Податкова служба спростувала фейкову інформацію про «новий податок»

Держава продасть 3 морські порти через збитковість

Как энергию солнца перевести в прибыль для себя