«Герої в зелених беретах»: як херсонці привітали прикордонників

Автор: Антон Костюк02 Май 2019 12:20
«Герої в зелених беретах»: як херсонці привітали прикордонників
Фото: автора

Сьогодні у Гімназичному сквері поблизу пам’ятнику «Прикордонникам» зібралося близько сотні містян: представники духовенства та влади, небайдужі херсонці, школярі та військові в зелених беретах. Саме на честь останніх й відбувся сьогоднішній захід. Всі ці людини зібралися зі спільною метою – подякувати прикордонникам, які віддали своє життя захищаючи суверенітет України та тим, хто й зараз стоїть на стражі державного кордону.

«Тільки сильні духом люди стоять на захисті кордону. Сьогодні ми зібралися, щоб показати, що ми пам’ятаємо про світлу пам’ять тих, хто віддав найдорожче захищаючи кордон України – своє життя. Також висловити слова подяки та шани тим, хто захищає його зараз. Дякуємо вам за те, що над нашими мирним небом майорить блакитно-жовтий прапор», - говорить ведуча заходу.

Традиційно пам’ятний захід розпочався із виконання гімну України військовим оркестром.

Начальник Азово-Чорноморського регіонального управління прикордонної служби генерал-майор Володимир Бондар зазначив, що із початку конфлікту на сході країни своє життя за Україну віддали 70 прикордонників. В знак вшанування їхньої світлої пам’яті всі присутні низько поклонили голови й застигли у хвилинні мовчання.

Також на заході були нагородженні херсонські прикордонники, які гідно несуть службу в рядах даних військ. Тому вони за роки своєї старанної служби вони були відзначені пам’ятними нагородами та грамотами.

Приємний сюрприз для прикордонників підготували юні херсонці, які привітали героїв в зелених беретах піснями та віршами.

Завершився пам’ятний захід покладанням квітів до пам’ятника «Прикордонникам». Також кожен гість заходу міг ознайомитися із виставкою фотографій та дитячих малюнків, які підготували спеціально до святкування дня прикордонних військ.

Тэги:

До кінця року херсонська школа отримає спортивний дитячий майданчик

В Херсоне пылает мясной магазин (Обновлено)

Херсонка Єлизавета Мерешко здобула золото на Чемпіонаті світу

Херсонщину посетили 4 миллиона туристов

Советника главы Херсонской ОГА проверит СБУ