Херсонка отримала звання "Посол Миру"

Автор: Дарья Мельник10 Сентября 2019 10:50
Херсонка отримала звання

Мир та добробут – одні з найголовніших складових для суспільства. Сьогоденні реалії міждержавного протистояння породили ворожнечу та агресію, які дестабілізують побут, розділяють людство і заважають порозумітися між собою. Проте ми повинні навчитися вирішувати усі конфлікти діалогом, вести перемовини та знаходити спільне рішення.

Такої ж думки дотримується і громадська організація «Спілка жінок Херсонщини». Саме тому спілка прийняла запрошення Міжнародної корейської жіночої миротворчої організації IWPG взяти участь у 2016 році у САМІТІ МИРУ в Сеулі. А вже у 2018 році на Саміті миру в Бухаресті був підписаний Меморандум про співпрацю між нашими жіночими організаціями.

Вчора під час чергового зібрання голова спілки Ірина Ніколаєва отримала нове звання – Посол Миру.

«Я можу впевнено сказати, що отримане сьогодні звання – це не просто визнання та підтвердження правильності обраного нами шляху, це перш за все, величезний стимул для мене особисто та для усієї нашої команди. Це відзнака не лише моя, а й всіх, хто розділяє наші цінності та ідеали»,- зазначила Ірина.

Варто зазначити, що наразі спілка підтримує тісний зв'язок з ОТГ області, провівши робочі зустрічі та консультації в більш ніж 80 селах і містах, запровадивши сучасні тренінги з освоєння донорських програм та підвищення активності самоорганізації. Окрім цього, втілила понад 100 проектів та акцій, які націлені на мир, гендерну рівність та формування ставлення до себе.

Тэги:

Чому збираються мітингувати одинокі мами?

«Лилею» снова делят в суде

Люди и звери: кого от кого защищать?

Новый выпуск газеты «Гривна» №26 от 24 июня 2020

Построили супермаркет в неудобном месте:херсонцы не хотят пробок