Автор: Антон Костюк11 Апр. 2019 18:40

Херсонці проти свавілля перевізників: на чиїй стороні міська влада?

Херсонці проти свавілля перевізників: на чиїй стороні міська влада?

Буквально кожного дня херсонці, які користуються громадським транспортом, а зокрема маршрутними таксі, скаржаться на його роботу. Неврегульований графік перевезень, жахливий технічний та санітарний стан автобусів, маршрутки, які буквально до верху забиті людьми та хамовиті водії – це все те, що не влаштовує містян у роботі громадського транспорту.

Найчастіше це обурення херсонців не заходить далі соціальних мереж та обговорень між собою. Тому міська влада може просто розводити руками у вирішені цієї проблеми, оскільки офіційно скарги та звернення до чиновників так ніхто й не пише.

Першого лютого, щоб показати на наглядному прикладі, як працює сайт «Укрскарга» ми вирішили написати скаргу на водія 35 маршрутки, який не увімкнув GPS-трекер, але при цьому він брав 8 гривень за перевезення у вечірній час (Згідно з рішенням виконкому Херсонської міськради, новий тариф можуть брати лише водії, які встановили та увімкнули трекер). За допомогою «Укрскарги» ми написали заяву й віднесли її до міської ради.

У Херсонській міській раді нашу скаргу прийняли й повідомили, що необхідно зачекати поки нам на неї складуть відповідь, яка мала надійти на пошту у п’ятиденний термін.

Відповідь із підписом першого заступника Херсонського міського голови Ігоря Козакова вже була готова 12 лютого. Натомість, про те, що її вже зробили нам ніхто так й не повідомив. Тому відповідь вийшло забрати лише сьогодні.

У самому документі нас завірили, що GPS-трекер на маршрутному таксі у цю годину все-таки був увімкнений. Тому не дивлячись на доводи, які були написані у скарзі, міська влада жодних дій стосовно ПрАТ «Ремпобуттехніка» вживати не буде й правової підстави для розриву договору із перевізником, який обслуговує даний маршрут вони не бачать.

Тэги:

У херсонской маршрутки опять отпало...

Ездим по 8 – иск пока не помог

Стоимость проезда увеличили...

Работа троллейбусного депо обходится казне Херсона в 76 миллионов

Фурам заборонили в’їзд у Херсон, але деякі просочуються