Херсонець сплатив власній дитині значну суму аліментів

Автор: Виталий Яшков11 Декабря 2018 15:36
Херсонець сплатив власній дитині значну суму аліментів

Сотні тисяч дітей, які виховуються в неповних сім’ях, страждають від безвідповідальності та байдужості дорослих. Фактично для України вже стало нормою, коли один з батьків, який не проживає разом, ухиляється від виконання своїх обов’язків. Аби покращити ситуацію в країні, Міністерство юстиції України впровадило другий законопроект під назвою #ЧужихДітейНеБуває.

Наразі обділені сім'ї та горе-батьки Херсонщини вже відчули на собі дію законопроекту. Але все ж знаходяться особи, які намагаються ухилитися від обов'язків. Так, з жовтня 2009 року херсонець мав щомісяця сплачувати власній донці чверть від усіх видів заробітку. Проте батько навмисно ігнорував усі закони, і до поточного року назбирав понад 73 тисяч гривень боргу.

Через це, в рамках закону Чужих дітей не буває його обмежили у праві виїзду за кордон, керуванні транспортним засобом, поводженні зі зброєю та полюванні. Проте «головним аргументом» згадати про власну доньку стала заборона виїзду за кордон. Адже боржник саме збирався їхати на заробітки. Коли не зміг, то сам прийшов сплатити борг.

Як зазначили в управлінні юстиції Херсонської області, на чоловіка очікував сюрприз. Адже у рамках другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває державні виконавці наклали штраф на боржника у розмірі 50 % від суми заборгованості. Таким чином, горе-батько сплатив борг, штраф ще і виконавчий збір. Сума вийшла майже 117 тисяч гривень.

Тэги:

У Херсоні проведуть громадські слухання стосовно підняття нічного тарифу в маршрутках

У Херсоні почали готуватися до святкування дня міста

Названо имя нового главы Херсонской ОГА