Херсонщина: Голова ОВК № 185 відмовився виконувати обов’язки, а нового ще не призначено

Автор: Иван Подлесный15 Апр. 2019 17:38
Херсонщина: Голова ОВК № 185 відмовився виконувати обов’язки, а нового ще не призначено

ОВК № 185 на Херсонщині направила подання до ЦВК про заміну голови комісії у зв’язку з його особистим бажанням. Поки ЦВК не прийняла відповідне рішення, обов’язки голови виконує інший член комісії, вирішуючи проблему з нестачею кандидатур до складу ДВК. Про це повідомляє "ОПОРА".

Як повідомив спостерігач ОПОРИ, на засіданні ОВК № 185 11 квітня направили подання до ЦВК про заміну голови комісії Миколи Черноморченка у зв’язку з його особистим бажанням на Максима Біжана (обидва від кандидата в Президенти Володимира Зеленського). Проте ЦВК ще не прийняло відповідне рішення. У зв’язку з цим в роботі комісії склалася проблематична ситуація – чинний голова відмовляється працювати, його обов’язки виконує член ОВК Максим Біжан, якого ще не призначено на цю посаду.

Як прокоментував ОПОРІ Максима Біжан, на сьогоднішній день в ОВК № 185 не має ані канцелярського приладдя, ані бухгалтера, а чинний голова відкриває засідання, пропонує обрати головуючим Максима Біжана та не бере більше участі в роботі комісії.

Також, за словами потенційного нового голови ОВК, секретар комісії від кандидата в Президенти Петра Порошенка «саботує» роботу, відмовляється від виконання своїх повноважень, не хоче зв’язуватися з ЦВК. Всі члени комісії чекають рішення ЦВК про зміну голови.

«У нас великий округ – 212 дільниць, ми намагаємося зробити все, щоб укомплектувати ДВК без порушення строків, щоб 16 квітня вони могли відкритися й провести засідання. До ЦВК ми направляємо пояснення, чому у нас відбувається така ситуація», – прокоментував Максим Біжан.

Відповідно до частини 9 статті 30 Закону «Про вибори Президента України» та Постанови ЦВК «Про Роз’яснення щодо порядку внесення змін до складу окружних та дільничних виборчих комісій з виборів Президента України» рішення про дострокове припинення повноважень або заміну голови, заступника голови, секретаря виборчої комісії приймається одночасно з рішенням про призначення нового члена комісії на посаду голови, заступника голови, секретаря виборчої комісії від того ж суб’єкта подання.

Тэги:

Поліція Херсонщини розшукала грабіжника кафе

Весілля за ґратами: військовополонений український моряк одружився у московському СІЗО

У Новій Каховці встановили першу охолоджуючу рамку